Vārds, Uzvārds

Speciali-

zācija

TelefonsE-pastsPilsēta
Sertifikāta termiņš
Elīna AkmaneVPMT26444466akmane.elina@gmail.comRīga, Ikšķile09.05.2020.
Sandra Barsineviča MuT28374480 sandra29@inbox.lv Rīga, Jūrmala, Tukums19.05.2022.
Dita Baumane-AuzaVPMT



Ieva BistrovaMuT


03.12.2021.
Olga BlauzdeMuT29557033olga.blauzde@gmail.comLiepāja04.05.2021.
Katrīna DimsoneVPMT25955571katrina@dimsone.lvOgre, Ikšķile03.12.2021.
Ilze DreifeldeVPMT26442552i.dreifelde@inbox.lv  Rīga, pēc vienošanās09.05.2020.
Elīna CaunaDKT
elina.cauna@gmail.com
04.05.2021.
Santa GrīnfeldeDKT29142448santa.grinfelde@gmail.comRīga, Jūrmala05.12.2020.
Inta GžibovskaDT29266621intagz@inbox.lv

Sandra HartmaneDT29284543s.hartmane@gmail.comRīga03.01.2019.
Ineta HeinsbergaMuT29442320ineta.heinsberga@inbox.lvRīga, Salapils, Ogre
19.05.2022.
Iveta JermolajevaVPMT



Linda KanteDKT26984995linda.kante@gmail.comRīga un +/-70 km rādiusā ap to03.12.2021.
Edīte KrevicaVPMT



Zane Kriumane MuT29520298zkriumane@gmail.com Rīga03.01.2019. 
Jolanta KunceMuT



Anda LaseVPMT



Zanda Lauva DKT26357358zanda.lauva@gmail.comValmiera, Rīga19.05.2022.
Jolanta LeinarteVPMT



Gunita LāceVPMT26794455gunita0505@gmail.comRīga04.05.2021.
Mirdza LiepiņaMuT26550114mirdzaliepina@gmail.comRīga, Jūrmala, Daugavpils24.05.2019.
Indra Majore-Dūšele DKT29577764indra.majore.d@gmail.comRīga07.04.2020.
Rūta MarherteDKT



Kristīne MārtinsoneVPMT
k.martinsone@gmail.comRīga07.04.2020.
Sandra Mihailova DKT29144606sandra.j@inbox.lvRīga07.04.2020.
Lidija NaumovaDKT29605089lidija.naumova@inbox.lv

Simona Orinska DKT29394500simona.orinska@gmail.comRīga03.05.2018.
Inese PaičaMuT26482287inesepaica@gmail.comRīga03.01.2019.
Mirdza PaipareMuT29799951mirdza.paipare@liepu.lvLiepāja, Rīga07.04.2020.
Ilze Paparinska DKT29516306Il2206@inbox.lvTukums, Jūrmala 03.01.2019.
Ieva Rasa DKT29664447ievarasa@inbox.lvJūrmala, Rīga03.01.2019.
Maija Romaško-BurkevicaDT26367788maijaromasko@inbox.lvRīga, Pierīga, Upeslejas29.04.2022.
Jānis RotšteinsMuT29731016janis.terapija@inbox.lvBauska, pēc vienošanās03.12.2021.
Līga RundāneDT29196433ligarundane@gmail.comRēzekne, Rīga03.12.2021.
Dace StieģeleMuT27069290d.stiegele@inbox.lvLiepāja03.01.2019.
Elza StrazdiņaVPMT26294279elzastrazdina@gmail.comRīga, Valmiera, Smiltene04.05.2021.
Iveta ŠkrabaMuT29218099ivetaskraba@hotmail.comRīga19.05.2022.
Anna ŠteinaDT29171558steina007@inbox.lvRīga 03.01.2019.
Anda UpmaleVPMT29109191Anda.Upmale@rsu.lvRīga, pēc vienošanās07.04.2020.
Aelita VagaleDT



Kristīne Vende-KotovaDKT29468894kristine.vende@gmail.comRīga, Rīgas rajons15.06.2018. 
Evija VilkaDT26374271evija@radosaprakse.lvRīga03.01.2019.
Dace VisnolaVPMT


19.05.2022.
Santa ZaulaMuT27510500santazaula@gmail.com Rīga09.05.2020.
Solvita ZemīteDKT26514181solvita.zemite@gmail.comKrimulda, Līgatne, Skrīveri, Rīga05.12.2020.
Aiva ŽīgureMuT28350491aiva28@inbox.lvJelgava03.01.2019.

Informācija atjaunota 04.09.2017.


Saīsinājumi:

DKT - Deju un kustību terapija

DT - Drāmas terapija

MuT - Mūzikas terapija

VPMT - Vizuāli plastiskās mākslas terapija