VārdsUzvārds

Speciali-

zācija

TelefonsE-pastsPilsēta
Sertifikāta termiņš
Elīna Akmane
VPMT26444466akmane.elina@gmail.comRīga, Ikšķile09.05.2020.
Sandra Barsineviča 
MuT28374480 sandra29@inbox.lv Rīga, Jūrmala, Tukums19.05.2022.
Dita Baumane-Auza
VPMT


24.05.2019.
Ieva Bistrova
MuT


03.12.2021.

Inga 

Bitēna
VPMT



Olga Blauzde
MuT29557033olga.blauzde@gmail.comLiepāja04.05.2021.
Elīna Cauna
DKT
elina.cauna@gmail.com
04.05.2021.
Laura Danilāne
VPMT



Katrīna Dimsone
VPMT25955571katrina@dimsone.lvOgre, Ikšķile03.12.2021.
Ilze Dreifelde
VPMT26442552i.dreifelde@inbox.lv  Rīga, pēc vienošanās09.05.2020.
Jana Duhovska
MuT



Līga Eņģele
MuT



Santa Grīnfelde
DKT29142448santa.grinfelde@gmail.comRīga, Jūrmala05.12.2020.
Inta Gžibovska
DT29266621intagz@inbox.lv
29.04.2022.
Sandra Hartmane
DT29284543s.hartmane@gmail.comRīga03.01.2019.
Ineta Heinsberga
MuT29442320ineta.heinsberga@inbox.lvRīga, Salapils, Ogre
19.05.2022.
Iveta Jermolajeva
VPMT


03.05.2018.
Linda Kante
DKT26984995linda.kante@gmail.comRīga un +/-70 km rādiusā ap to03.12.2021.
Edīte Krevica
VPMT


03.01.2019.
Vita Krūmiņa
MuT



Zane Kriumane 
MuT29520298zkriumane@gmail.com Rīga03.01.2019. 
Jolanta Kunce
MuT


04.05.2021. 
Anda Lase
VPMT


03.05.2018. 
Zanda Lauva 
DKT26357358zanda.lauva@gmail.comValmiera, Rīga19.05.2022.
Jolanta Leinarte
VPMT


03.05.2018.
Gunita Lāce
VPMT26794455gunita0505@gmail.comRīga04.05.2021.
Mirdza Liepiņa
MuT26550114mirdzaliepina@gmail.comRīga, Jūrmala, Daugavpils24.05.2019.
Indra Majore-Dūšele 
DKT29577764indra.majore.d@gmail.comRīga07.04.2020.
Rūta Marherte
DKT



Kristīne Mārtinsone
VPMT
k.martinsone@gmail.comRīga07.04.2020.
Sandra Mihailova 
DKT29144606sandra.j@inbox.lvRīga07.04.2020.
Lidija Naumova
DKT29605089lidija.naumova@inbox.lv
04.05.2021. 
Simona Orinska 
DKT29394500simona.orinska@gmail.comRīga03.05.2018.
Inese Paiča
MuT26482287inesepaica@gmail.comRīga03.01.2019.
Mirdza Paipare
MuT29799951mirdza.paipare@liepu.lvLiepāja, Rīga07.04.2020.
Ilze Paparinska 
DKT29516306Il2206@inbox.lvTukums, Jūrmala 03.01.2019.
Ilze Plūme
VPMT



Ieva Rasa 
DKT29664447ievarasa@inbox.lvJūrmala, Rīga03.01.2019.
Maija Romaško-Burkevica
DT26367788maijaromasko@inbox.lvRīga, Pierīga, Upeslejas29.04.2022.
Jānis Rotšteins
MuT29731016janis.terapija@inbox.lvBauska, pēc vienošanās03.12.2021.
Līga Rundāne
DT29196433ligarundane@gmail.comRēzekne, Rīga03.12.2021.
Līga Sarkane
VPMT



Dace Stieģele
MuT27069290d.stiegele@inbox.lvLiepāja03.01.2019.
Margarita Stoļarova
VPMT



Elza Strazdiņa
VPMT26294279elzastrazdina@gmail.comRīga, Valmiera, Smiltene04.05.2021.
Iveta Škraba
MuT29218099ivetaskraba@hotmail.comRīga19.05.2022.
Anna Šteina
DT29171558steina007@inbox.lvRīga 03.01.2019.
Iveta Umule
MuT



Anda Upmale
VPMT29109191Anda.Upmale@rsu.lvRīga, pēc vienošanās07.04.2020.
Aelita Vagale
DT


07.04.2020.
Kristīne Vende-Kotova
DKT29468894kristine.vende@gmail.comRīga, Rīgas rajons15.06.2018. 
Evija Vilka
DT26374271evija@radosaprakse.lvRīga03.01.2019.
Dace Visnola
VPMT


19.05.2022.
Dzintra Zariņa
MuT



Santa Zaula
MuT27510500santazaula@gmail.com Rīga09.05.2020.
Solvita Zemīte
DKT26514181solvita.zemite@gmail.comKrimulda, Līgatne, Skrīveri, Rīga05.12.2020.
Aiva Žīgure
MuT28350491aiva28@inbox.lvJelgava03.01.2019.

Informācija atjaunota 13.12.2017.


Saīsinājumi:

DKT - Deju un kustību terapija

DT - Drāmas terapija

MuT - Mūzikas terapija

VPMT - Vizuāli plastiskās mākslas terapija